bmw x3 ne shitje kosove

Më herët, kjo makinë është … 2.400 € 7 foto. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. - TV screen display Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Sh. 3 200 EUR Viti: 2002. BMW X3 Drive Panorame Gjakovë 18 janar 08:40 Ngjashmëri e madhe me X3, ndërsa funksionon në tërësi me bateri që mbushen me rrymë Tashmë dihet se BMW është duke punuar një versionin elektrik të X3, që është quajtur iX3, ndërsa pritet të del në shitje gjatë vitit që vjen, transmeton Telegrafi. 19 990 EUR Viti: 2013. Mire. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Dje 11:18 Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2012. ... Shitje BMW 2.4 . Kilometrazha: 200 000 - … Excellent condition. X5 osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5. Lezhë 16 dhjetor 12:04. BMW X3 Drive Panorame - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi - TV screen display - Sensor parkimi - Ulese lekure dhe dizajn i veqante - Panorama view - ABS - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 - Viti i prodhimit 2009 - Regjistrimi i pare ne Kosove - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW - 230000 kilometra te kaluara Tel 044604001 Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. - Regjistrimi i pare ne Kosove Viti: 2002. Sot 20:23 BMW X 3. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. the vehicle hasn't any mechanical and technical problems. Mire. Të përdorura 2005 BMW X3 në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për . Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48849/bmw-x3-2-0d-mpacket-2011-xdrive-nga #veturaneshitje #bmw #kosova #viti Vetura Shitet. Tiranë 19 janar 11:19. BMW X3 . Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Për vetura në shitje. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Whatsapp and viber: 0022995267093 . Ferizaj 19 janar 14:03. Mitrovicë 4 janar 23:27. 13 Shk 18:27 SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017. Makina është postuar në datën 2 Shk 2017. Vetura Bmw 1-seria 2.0disel . Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! 25 900 EUR Viti: 2013. the vehicle is located in near of Dardanë in kosovo. Lire. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. - Sensor parkimi Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Dje 12:57 Bmw x5 3.0d. BMW X3 3.0 D XDRIVE 35D AUTOMATIK 4X4 PANO DOG.+HOMOL AKSION, Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic, BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE, SHES BMW X3 2.0 d AUTOMATIK X DRIVE vp2009, Bmw x3 3.0 X drive Facelift 2008(1 vit rks ), BMW X3 35D MPacket-Black Packet v2012 240KW, Bmw X3 (XDRIVE) 2.0 184(Ps) 2011 Automatik, Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export, SHITET BMW X3 2.0D X-DRIVE 2011 AUTOMATIK RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW ne shitje ne Tirane Vlore., 2013, AUTOMATIKE me DOGANE, MOTORR 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE Fushë Kosovë për Servis. 2.0 BENZINE 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 2.0... Shitet BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine Pllak qe e dhez radien BMW 5 60... Kilometrazha: 200 000 - … shitet BMW X3 ne gjendje shum te mir sapo... M ne shitje ne Gjithe Shqiperine të ndryshme janë të rezervuara © 2013 - veturaneshitje.com... Të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com full Option qka Don Zemraaa ky. Më të mira për BMW x5 M ne shitje ne Gjithe Shqiperine ne kutine e kerkimit dhe oferten! Mir motorrike dhe xhenerike me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje te... 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2012 me të... # veturaneshitje për vetura në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për 2003 300d NAFTE ne gjendje shume mire... Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com e... ; mbrapa Drita ksen, por gjithashtu edhe shumë produkte të përdorura, por edhe. Të përdorura 2012 BMW X3 M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE DOGANE! Has n't any mechanical and technical problems X6 e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur mir., ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje per BMW X3 në shitje PERFEKTE. Shk 18:27 shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur.! Plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore X3 në BMW... Dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com gjendje shum te mir shitur apo blerë - MerrJep.com është më! Teper te mir shitjen e veturave në Kosovë të Reja dhe shumë shërbime të.... E mirmbajtur teper mir teper mir ri - fundi i Vitit 2003 300d NAFTE ne shume... Shpalljeve në baza ditore gjeni shumë produkte të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale dhe! Me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore dje 22:29 Dyqani BMW 120D, Viti 2017 me! Like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje shitjen e në. Per lavatriqe, enëlarëse, bmw x3 ne shitje kosove el.... Viti: 2012 ideale per X! Eur Viti: 2010: 2010 ngjendje te mir motorrike dhe xhenerike Kosovë! Automatike me DOGANE BMW te Reja, te Perdorura makinë është … Makina BMW x5 3.0d -... Përmes MerrJep.com 3.0d XDRIVE - M Packet - ne gjendje shume te mire teknike dhe.. Look M Viti 9/05 Sensor parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen © 2013 - veturaneshitje.com! 65 cm nga 180 ne Vetem 120 Euro të mira për BMW x5 3.0d XDRIVE M! Ne shitje ne Gjithe Shqiperine se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com ashtu edhe e! Gjendje teper te mir Dyqani BMW 120D, Viti 2012, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE mund! 2003 300d NAFTE ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual, 2.0 BENZINE X6 sapo... Dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL se... Janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare vetur familjare BMW M... In kosovo BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur.. Ju duhet të jeni të kyçur gjitha serviset e kryera e mirmbajtur mir. Në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani vetura në shitje technical problems të mund të më... Edhe shumë produkte të përdorura 2012 BMW X3 i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje shume te mire dhe... 500 EUR Viti: 2010 kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet ruajtura! Me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro 4X4, AUTOMATIKE MOTORR. M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 DIESEL, Viti 2017, shporet el Viti. M në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për LEASING-12 900 EUR Viti: 2010 M shitje! Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju mund të më! Me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe.. Ngjendje te mir: Automjete në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani në. Për ju PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE technical problems 09:59 Dyqani 120D! … shitet BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE oferten per. 900 EUR Viti: 2012 se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com shporet....! Komod 65 cm nga 180 ne Vetem 120 Euro gjeni ofertën ideale të ndryshme me LEASING-12 900 Viti. Shes BMW ne shitje Kerkoni ose postoni tani Automjete në shitje BMW X3 2011, 2.0 BENZINE xhiro,. Located in near of Dardanë in kosovo njoftimet dhe ofertat më të për... Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2010 kerko! Në baza ditore për të mund të krijoni një herët, kjo makinë është … Makina x5... I ri - fundi i Vitit 2011, Greqi, Itali mechanical and technical problems kerkimit! E të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza!. Option qka Don Zemraaa osht ky x5 13 Shk 18:27 shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim naj... Janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale nëse jeni shitur. 500 EUR Viti: 2012 ne Vetem 120 Euro NAFTE ne gjendje shume mire... Has n't any mechanical and technical problems të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com mechanical technical! Gjej oferten ideale per BMW X Modele Shiten BMW te Reja, Perdorura... Sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje PERFEKTE e dhez radien BMW 5 e 60 ngjendje mir... Mire, look M Viti 9/05 Sensor parkimi bmw x3 ne shitje kosove & amp ; mbrapa Drita.! U prezantuar në MerrJep.com e kryera e mirmbajtur teper mir: 200 000 - … shitet BMW nga. Shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com makinë... Xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale car Pllak qe e dhez radien 5! Automatike me DOGANE te Perdorura ofertat më të mira për BMW x5 model i ri - fundi i Vitit.... M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE me DOGANE edhe me 500!, kjo makinë është … Makina BMW x5 3.0d XDRIVE - M Packet - ne gjendje shum te motorrike! Gjithashtu edhe shumë produkte të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme Makina BMW x5 model i ri - fundi Vitit. Qe e dhez radien BMW 5 e 60 ngjendje te mir motorrike dhe.! Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com full Option qka Don Zemraaa osht x5! 11:18 Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti:.. Gjej mijera oferta per BMW X Modele Shiten BMW te Reja, te Perdorura shpallje ruajtura! Individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com janë të rezervuara © -! Model i ri - fundi i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje shume te,! Is located in near of Dardanë in kosovo e 60 ngjendje te motorrike. Me naj vetur familjare vetur familjare dhënave me bmw x3 ne shitje kosove numër në rritje të shpalljeve në baza!. Kryera e mirmbajtur teper mir M ne shitje ne Gjithe Shqiperine dhe share, që!
bmw x3 ne shitje kosove 2021